Jozef Milan Futbal

AKTUALIZOVANÉ: Víkend v mládežníckom futbale

V správe sú už kompletné výsledky. V pondelok sa hrala Liga prípraviek medzi MFK Ružomberok - MFK Tatran L. Mikuláš, pozrite si foto aj výsledky.

Sobota 12.05.2012 I.liga starší dorast MFK Zemplín Michalovce – MFK Ružomberok 2:2 (1:2) góly: Koscelník, Sochanič – Zoller, Ondrek (11m), najlepší hráč: Ondrek

I.liga mladší dorast MFK Zemplín Michalovce – MFK Ružomberok 5:0 (3:0) góly: Grič 2, Vožný 2, Tomko; najlepší hráč: Lovás

I.liga starší žiaci stred A MFK Ružomberok – FK Žiar nad Hronom 4:1 (2:1) góly: Bugan 2, Križanovský, Tholt – Nagy; najlepší hráč: Badinka

I.liga starší žiaci stred B MFK Ružomberok – FK Žiar nad Hronom 7:0 (5:0) góly: Lukačik 3, Válek J. 2, Banáš, Glut; najlepší hráč: Lelek

I.liga mladší žiaci stred A MŠK Námestovo – MFK Ružomberok 1:8 (0:4) góly: Brenkus 3, Šróba 2, Baláž, Zemančík, Eliáš; najlepší hráč: Kudlička

I.liga mladší žiaci stred B MŠK Námestovo – MFK Ružomberok 1:4 (0:1) góly: Múdry 2, Sekera, Hrdina; najlepší hráč: Múdry

Nedeľa 13.05.2012 II.liga starší dorast východ MFK Tatran L. Mikuláš – MFK Ružomberok 1:1 (0:0) góly: Guráň – Laura; ŽK: Kuna (Tatran L. Mikuláš) Najlepší hráč: Lacko T. (MFK Ružomberok) V zápase veľmi dobrej úrovne zahodili obe mužstvá v prvom polčase po jednej tutovke, v druhom polčase lepší hostia dali gól dve minúty pred koncom, domáci však v nastavenom čase vyrovnali a tak zápas skončil zmierlivo.

II.liga mladší dorast východ MFK Tatran L. Mikuláš – MFK Ružomberok 1:1 (0:1) góly: Staš (11m) – Kubica; ČK: Slušňák (MFK Ružomberok) ŽK: Danko (Tatran L. Mikuláš) Najlepší hráč: Vrlík (MFK Ružomberok) V prvom polčase hostia z množstva šancí využili len jednu, v druhom už nedokázali hrať svoju hru, inkasovali z penalty po vylúčení brankára a viac ako bod si dnes za predvedenú hru nezaslúžili.

Pondelok 14.05.2012 Liga prípraviek MFK Ružomberok – MFK Tatran L. Mikuláš U 11 3:3 góly: Bobček 2, Záchej

U 10 6:0 góly: Kubík 4, Bradiak 2

U 9 5:2 góly: Vrábel 3, Záhradník 2