Jozef Milan Futbal

NOVÉ: pridali sme výsledky a fotografie z dnešných zápasov staršieho a mladšieho dorastu v Likavke.

Štvrtok, 07.06.2012 I.liga starší žiaci stred A MFK Ružomberok – MŠK Žilina 2:2 (0:1) góly: Lovás P., Meľo – Štefanec, Ondreáš

I.liga starší žiaci stred B MFK Ružomberok – MŠK Žilina 0:2 (0:1) góly: Drbúl, Krela ŽK: Lukačik, Lelek, Bartoš (všetci MFK Ružomberok)

Sobota, 09.06.2012 I.liga starší dorast MŠK Žilina – MFK Ružomberok 3:0 (2:0) góly: Ilko 2, Jánošík Výsledok veľmi nezodpovedá dianiu na ihrisku, bol to v podstate vyrovnaný súboj, hlavne v druhom polčase boli hostia viac ako vyrovnaným súperom, efektivita však bola na strane domácich.

I.liga mladší dorast MŠK Žilina – MFK Ružomberok 4:1 (2:1) góly: Klačanský 2, Káčer, Slaninka – Trabalík Úvodných 20 minút boli iniciatívnejší hostia, v 10. minúte sa dokonca ujali vedenia, potom ale domáci pridali, ešte do polčasu otočili a druhý už bol plne v ich réžii. Po konečnom hvizde už mohli oslavovať titul bez ohľadu na výsledok posledného kola, nakoľko ďalší kandidát na prvenstvo (Senica) prehral.

I.liga mladší žiaci stred A MFK Ružomberok – FK Žiar nad Hronom 10:1 (4:0) góly: Kudlička 4, Brenkus 3, Ištok 2, Ustaník Domáci sa pomaly rozbiehali, no koniec prvého polčasu a celý druhý to už bol koncert najmä strelecky disponovaných Kudličku a Brenkusa.

I.liga mladší žiaci stred B MFK Ružomberok – FK Žiar nad Hronom 7:0 (3:0) góly: Klačko 2, Holub, Jurina, Filek, Hrdina, Baláž Jednoznačná prevaha domácich s adekvátnym streleckým vyjadrením.

Nedeľa, 10.06.2012 II.liga starší dorast východ MFK Ružomberok – MFK Slovan Giraltovce 6:0 (2:0) góly: Kendera 3, Laura, Šiška, Trabalík M. ŽK: Gdovin, Curlík (obaja Slovan Giraltovce)

**II.liga mladší dorast východ ** MFK Ružomberok – MFK Slovan Giraltovce 6:1 (2:0) góly: Kubica, Zsigmund, Kurilla, Lovás P., Kordiak, Buckulčík ŽK: Kreva (MFK Ružomberok)

Streda, 13.06.2012 I.liga starší dorast MFK Ružomberok – FK Senica o 15:00 v Likavke

I.liga mladší dorast MFK Ružomberok – FK Senica o 17:15 v Likavke

zdroj: Erik Kendera, sekretár mládeže MFK Ružomberok foto: Peter Graf