Jozef Milan Futbal

V sobotu 16. júna sa na hlavnom ihrisku a na umelej tráve odohral VII.ročník medzinárodného turnaja O Pohár Mondi SCP, v nedeľu sa dohrali posledné súťažné zápasy sezóny. Druholigový STARŠÍ DORAST skončil celkovo na skvelom 2.MIESTE. Výsledky v sp

II.liga starší dorast východ Slavoj Trebišov – MFK Ružomberok 2:1 (2:1) góly: Banďola, Černák D.- Kendera ŽK: Laura (MFK Ružomberok) Hostia sa ujali vedenia už v 3: minúte, no potom im dali domáci lekciu z toho, ako sa bojuje o body. V druhom polčase to už bolo márne dobíjanie bránky domácich, no ružomberčania napriek tomu obsadili krásnu 2. priečku.

II.liga mladší dorast východ Slavoj Trebišov – MFK Ružomberok 1:0 (1:0) gól: Černák R. Tento zápas by sme mohli smelo označiť festivalom nepremenených šancí hostí, ale futbal sa hrá na góly a preto zostávajú body doma.

Kategória U 8 sa zúčastnila turnaja v Kraľovanoch, tím najmenších futbalistov si odniesol domov medaily a pohár za krásne 3. miesto.

O Pohár Mondi SCP

Naši 14-roční futbalisti remizovali 1:1 s MTK Budapešť a zvíťazila 3:0 nad tímom Mosir Jastrzebie a so ziskom 4 bodov obsadili prvé miesto v základnej skupine. Vo finále turnaja, do ktorého postupovali prví zo skupín, nestačili na Spartu Praha a prehrali 0:3. Obsadili tak výborné druhé miesto, rovnako, ako v roku 2005.

Výsledky finálovej časti turnaja: Zápas o 5. miesto: FC Spartak Trnava – MTK Budapešť 0:0 (0:0) na 11m: 5:4

Zápas o 3. miesto: Mosir Jastrzebie – Honvéd Budapešť 1:4 (0:3)
Góly: 46. Trad – 15., 22. a 36. Bence, 21. Ágoston

Finále: AC Sparta Praha – MFK Ružomberok 3:0 (0:0)

6. MTK Budapešť

Traja najlepší hráči turnaja: Najlepší hráč: Filip Havelka (AC Sparta Praha) Najlepší strelec: Kristián Lukačík (MFK Ružomberok) Najlepší brankár: Dániel Vajda (Honvéd Budapešť)