Jozef Milan Futbal

Víkend v mládežníckom futbale (aktualizované)

Prvoligové dorastenecké mužstvá si svoje zápasy predohrali vo štvrtok, v sobotu sa hralo ďalších päť zápasov. V pondelok (23.4.) od 16:00 sa hrá Liga prípraviek na umelej tráve.

I.liga starší dorast MFK Ružomberok – Spartak Trnava 1:2 (0:2) góly: Mrva – Pavlík, Bališ Zápas to bol vyrovnaný, efektívnejší ale boli hostia. Po hrubej chybe domáceho brankára gólom do šatne ušli na rozdiel dvoch gólov, domáci síce krátko po prestávke znížili, no potom sa už nepresadili, aj keď šance na to mali.

I.liga mladší dorast MFK Ružomberok – Spartak Trnava 2:0 (0:0) Od úvodnej minúty to bolo dobíjanie brány hostí, ktorí viac ako 50 minút odolávali domácemu tlaku. Potom sa presadil nádhernou hlavičkou Ferenčík, neskôr ešte poistil víťazstvo kapitán Lacko.

**Kormanov pohár ** Prípravka U 11 – Kalameny 8:2 (ihrisko Lúčky) góly RK: Bobček 3, Veselovský 2, Dopater, Plaskúr, Penjak

I.liga starší žiaci stred A Dukla BB – MFK Ružomberok 2:0 (1:0) góly: Klačan, Zsigmund vl. ŽK: Klačan – Lovás P. Hosťom, ktorí boli herne lepší, nevyšla posledná minúta prvého a prvá druhého polčasu, kedy inkasovali a nešťastne prehrali.

I.liga starší žiaci stred B Dukla BB – MFK Ružomberok 0:1 (0:1) gól: Bumbera Domáci prvýkrát v sezóne okúsili, ako chutí doma inkasovaný gól, výhra Ružomberčanov ja však plne zaslúžená.

I.liga mladší žiaci stred A MFK Ružomberok – FK Čadca 4:0 (2:0) góly: Šróba 2, Kudlička, Brenkus Jednoznačná prevaha domácich pretavená aj do výsledku.

I.liga mladší žiaci stred B MFK Ružomberok – FK Čadca 5:0 (2:0) góy: Kmeť 3, Hrdina, Klačko S chuti si zastrieľal najlepší hráč na ihrisku Kmeť, veľa šancí ešte zostalo nevyužitých.

Prípravný zápas kategórie U 10: MFK Ružomberok – MŠK Žilina 1:7 (0:3)

U 18 MFK Ruzomberok 1.HFC Humenne 6:0 (2:0) goly: Trabalik, Laura, Zoller, Pilat, Svetlak, Brcak

U 16 MFK Ruzomberok 1.HFC Humenne 4:2 (2:0) goly: Chmela 2, Vrlik, Kukol