FOTOMOMENTKY: Belanská pätnástka zaliata slnkom

V nedeľu 19. augusta sa v Ružomberku-Bielom Potoku uskutočnil ďalší ročník cestného behu Belanská pätnástka. Prinášame vám výsledkovú listinu a bohatú fotogalériu.

Jozef Milan

dievčatá 6 – 7 rokov 2005 – 2006 200 m poradie číslo meno a priezvisko klub čas 1 3 Mia Mikuštiaková Likavka 2 1 Kristína Bartošová BK Biely Potok 3 4 Nikola Mlynarčíková BK Biely Potok

chlapci 6 – 7 rokov 2005 – 2006 200 m 1 7 Šimon Dalmanego BK Biely Potok 2 8 Sebastián Dopirák BK Biely Potok

dievčatá 8 – 9 rokov 2003 – 2004 400 m 1 112 Adela Hornofová Praha 2 20 Francesca Macková BK Biely Potok 3 111 Alexandra Vargončíková BK Biely Potok

chlapci 8 – 9 rokov 2003 – 2004 400 m 1 124 Matej Mikuštiak Likavka 2 123 Samuel Beďko KBL Jasná 3 125 Matej Cárach BK Biely Potok

najmladšie žiačky 2001 – 2002 800 m 1 194 Barbora Hornofová Praha 2 195 Natália Urámová Ružomberok 3 193 Bronislava Teniaková BK Biely Potok

najmladší žiaci 2001 – 2002 800 m 1 187 Samuel Gaján ZŠ Bobrovec 2 190 Juraj Mráz Liptovský Mikuláš 3 189 Peter Mráz Liptovský Mikuláš

mladšie žiačky 1999 – 2000 800 m 1 16 Gabriela Gajanová ZŠ Bobrovec 2 17 Daniela Gajanová ZŠ Bobrovec 3 18 Stela Šavelová AK STEEPLE Poprad

mladší žiaci 1999 – 2000 800 m 1 26 Adam Janovec BK Biely Potok 2 27 Martin Benda AK STEEPLE Poprad 3 28 Patrik Hazucha BK Biely Potok

**staršie žiačky 1997 – 98 1200 m ** 1 36 Aneta Smerčiaková KBL Jasná 2 35 Karin Daráková AK STEEPLE Poprad 3 34 Nikola Šavelová AK STEEPLE Poprad

starší žiaci 1997 – 98 2200 m 1 33 Roman Buckovčík AK Svetlošák B. Bystrica 2 101 Ján Jarmikuš KBL Jasná 3 102 Miroslav Mráz KBL Jasná

dorastenky 1995 – 96 2200 m 1 91 Klaudia Kudličková BK Biely Potok 2 93 Monika Fajnová BK Biely Potok 3 92 Ivana Mrázová KBL Jasná

dorastenci 1995 – 96 3000 m 1 98 Adrián Barbierik CC Levoča 2 97 Matej Petrikovič CC Levoča 3 99 Marián Macko BK Biely Potok

juniorky 1993 – 94 3000 m 1 151 Adela Kudličková BK Biely Potok 2 153 Veronika Beťková KBL Jasná 3 152 Linda Hanulová Ružomberok

juniori 1993 – 94 3000 m 1 130 Ivan Buckulčík Zákamenné 2 131 Samuel Dvorštiak MHK Ružomberok

**ženy do 34 rokov 1978 a mladšie 3000 m ** 1 137 Martina Merková Grafobal Skalica 2 136 Sabina Wydra Mszana Dolna 3 138 Martina Húsková Bodice

ženy od 35 do 49 rokov 1963 – 77 3000 m 1 144 Katarína Summers Ružomberok 2 143 Monika Hrnčiarová Ružomberok 3 141 Eva Dvorštiaková Ružomberok

ženy nad 50 rokov 1962 a staršie 3000 m 1 147 Eva Budinská OÚ Poluvsie 2 146 Anna Staroňová LK Opalisko Záv. Poruba 3 148 Oľga Mláková Liptovské Sliače

muži do 39 rokov 1973 – 92 15000 m 1 43 Jan Wydra Mszana Dolna 2 45 Jozef Dubašák AK STEEPLE Poprad 3 41 Dávid Sitárik BREZA

muži od 40 do 49 rokov 1963 – 72 10000 m 1 64 Janusz Sarnicky Mszana Dolna 2 163 Róbert Bíreš Ružomberok 3 159 Jozef Ambóz Poprad – Vikartovce

muži od 50 do 59 rokov 1953 – 62 10000 m 1 69 Milan Blažko Poprad 2 71 Jucián Lavrík Kvetnica 3 73 Róbert Berky Prievidza

**muži od 60 do 69 rokov 1943 – 52 10000 m ** 1 78 Zygmund Lyznicki Mszana Dolna 2 81 Jaroslav Mikuštiak HK Tatrín Maestr RK 3 80 Ján Ľupták LK Opalisko Záv. Poruba

muži nad 70 rokov 1942 a starší 10000 m 1 85 Július Ľupták SKI TRAVEL Štrbské Pleso 2 86 František Číž Prievidza 3 87 Daniel Paško TATRAKON Poprad

Tento článok nie je možné komentovať.