Jozef Milan
Futbal
Futbalový víkend: Rozuzlenie postupov a vypadnutí
Jarná časť futbalovej sezóny 2012/13 mala v nedeľu na programe záverečné súťažné zápasy. V pondelok ráno vám ako prvý pravidelne prinášame kompletný prehľad výsledkov všetkých liptovských tímov dospelých.
Majstrovstvá regiónu STRED – 18. kolo dohrávané
- Zvolen – L. Štiavnica 2 : 2
- Pohronie ZH/DŽ – Z. Poruba 1 : 0
Konečná tabuľka:
- MŠK Žilina B 74
- Baník Kalinovo 63
- FK Čadca 52
- Fatran Dolná Tižina 51
- FK 34 Brusno – Ondrej 30 50
- Tatran Krásno nad Kysucou 48
- MFK Nová Baňa 45
- ŠK Závažná Poruba 42
- KINEX Bytča 39
- Družstevník Liptovská Štiavnica 38
- MFK Banská Bystrica 36
- CSM Tisovec 31
- FK Pohronie Žiar n. Hr. / D. Ždaňa B 31
- MŠK Kysucké Nové Mesto 30
- Sitno Banská Štiavnica 27
- MFK Lokomotíva Zvolen 18
IV. liga SEVER – 16. kolo dohrávané
- L. Lúčka – L. Hrádok 1 : 6
Konečná tabuľka:
- ŠK Javorník Makov 59
- ŠKM Liptovský Hrádok 54
- ŠK Tvrdošín 51
- OŠK Baník Stráňavy 42
- FC Lokomotíva ŽOS Vrútky 38
V. liga sk. B – 16. kolo (dohrávané)
- Vavrečka – Dúbrava 1 : 1
- LM Palúdzka – Bešeňová 1 : 3
- Demänová – Kláštor p. Z. 5 : 3
- Černová – Likavka 1 : 0
Neúplná tabuľka:
- TJ Družstevník Belá 61
- Máj Ružomberok – Černová 56
- ŠK Demänová 45
- OŠK Bešeňová 42
- ŠK Olympia Bobrov 41
- OŠK Likavka 38
- Pokrok Turčianske Kľačany 38
- FC TVS Kláštor pod Znievom 34
- FC 34 Liptovský Mikuláš – Palúdzka 34
- TJ Slovan Magura Vavrečka 30
- Družstevník Dražkovce 27
- ŠK Agro Baník Dúbrava 25
- Tatran Sučany 25
- Družba Malý Čepčín 17
Dospelí I. trieda – 16. kolo dohrávané
SmrečanyŽiar – Lisková 2 : 3
- Ludrová – Pribylina 3 : 2
- Kvačany – Bobrovec 2 : 1
- Svätý Kríž – Hubová 3 : 1
- Švošov – Beňadiková 2 : 0
- Jamník – L.Sliače 0 : 4
- L.Ján – Ľubeľa 7 : 0
Konečná tabuľka:
- Lisková 59
- L.Sliače 53
- Švošov 48
- Kvačany 45
- Hubová 40
- Pribylina 34
- SmrečanyŽiar 34
- Ludrová 32
- Bobrovec 31
- L.Ján 30
- Svätý Kríž 30
- Ľubeľa 29
- Jamník 28
- Beňadiková 26
Dospelí II. trieda – 16. kolo dohrávané
Iľanovo – Východná 1 : 1 Lúčky – Gálovany 3 : 0 P.Ľupča – Podtureň 4 : 1 L. Lúžna – L.Revúce 3 : 1 Vavrišovo – Biely Potok 4 : 2 L.Teplá – Ľubochňa 1:1 nedohraté pre prietž mračien Uhorská Ves – Štiavnička 3 : 2 Tabuľka nie je úplná:
- Ľubochňa 25 zápasov 60
- P.Ľupča 55
- Podtureň 46
- Iľanovo 43
- Lúčky 41
- Východná 40
- Vavrišovo 40
- L. Lúžna 35
- L.Revúce 32
- L.Teplá 25 zápasov 30
- Gálovany 29
- Štiavnička 25
- Biely Potok 22
- Uhorská Ves 21
Dospelí III. A trieda
Konečná tabuľka:
- Komjatná 38
- V.Dubová 24
- L.Vlachy 23
- Ivachnová 22
- Hrboltová 17
- L.Osada 13
- Kalameny 13
- Gôtovany 11
Dospelí III.B trieda – 12.kolo dohrávané
- L.Ondrašová – K.Lehota 1 : 0
- Bobrovec B – Prosiek 7 : 3
- Voľno – L.Ondrej :
- Hybe – P.Lehota 3 : 2
- Ploštín – L.Kokava 0 : 5
- V.Poruba – L.Trnovec 3 : 2
Konečná tabuľka:
- L.Kokava 33
- L.Ondrašová 23
- Hybe 21
- L.Trnovec 18
- Bobrovec B 17
- K.Lehota 17
- P.Lehota 16
- V.Poruba 14
- Prosiek 6
- Ploštín 5
- L.Ondrej 1
zdroj: lfz.sk/ ssfz.sk