Aktualizované Tomáš Batiz Správy

Koronavírus: Potvrdený prípad, nakazená je seniorka z Ružomberka

Ružomberok má ďalšieho obyvateľa, u ktorého sa potvrdila nákaza koronavírusom. Druhou pacientkou má byť 82-ročná žena.

Ilustračný obrázok k článku Koronavírus: Potvrdený prípad, nakazená je seniorka z Ružomberka
Zdroj: TASR

AKTUALIZOVANÉ: V utorok (17.3.) Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok – FN potvrdila hospitalizovaného pacienta s potvrdeným koronavírusom. V stredu (18.3.) informovala hovorkyňa ružomberskej nemocnice Petra Dišková o 82-ročnej žene, ktorá tiež leží v tej istej nemocnici a je potvrdeným prípadom. Vo štvrtok (19.3.) popoludní Ministerstvo zdravotníctva SR ohlásilo nasledovné prípady: Žena, infektológia Ružomberok, ČR-cestovateľská anamnéza, Žena, infektológia Ružomberok, ČR-cestovateľská anamnéza.

V Ústrednej vojenskej nemocnici v Ružomberku je päť pacientov, u ktorých sa potvrdila nákaza na nový koronavírus. Potvrdila to hovorkyňa ružomberskej nemocnice Petre Dišková.

Medzi najnovšími prípadmi je aj 82-ročná žena z Ružomberka. „Pani je hospitalizovaná na klinike infektológie,“ skonštatovalo vedenie mesta na svojej oficiálnej stránke.

Ako nás ďalej informovala hovorkyňa ružomberskej nemocnice, pacienta má mierne príznaky. „Zúčastnila sa rodinnej oslavy za prítomnosti rodinných príslušníkov z Českej republiky a Nemecka,“ vysvetlila Dišková.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Ružomberka a okolia.

foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie