MS v hokeji s Dnes24.sk: Blížime sa do finále. Hráte aj o možnosť pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy

Každý deň žrebujeme troch majiteľov hodnotných cien. Všetci, čo pošlú správnu odpoveď, postupujú do záverečného žrebovania o tri hlavné ceny - let balónom pre dve osoby.

Ilustračný obrázok k článku MS v hokeji s Dnes24.sk: Blížime sa do finále. Hráte aj o možnosť pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy
Zdroj: TASR

Uzávierka aktuálneho hracieho dňa je vo štvrtok 19. mája 2016 o 10:00 h! Mená víťazov denných cien zverejníme rovnako v piatok okolo obeda.

Novú súťažnú otázku nájdete na portáli Dnes24.sk takisto 19. 5. v popoludňajších hodinách.

Slovensko hostilo záverečný turnaj elitnej kategórie MS len raz. V roku 2011 to mala byť u nás jedna z posledných šancí generácie hráčov ako Marián Hossa, Ľubomír Višňovský, Miroslav Šatan, Pavol Demitra a pod. niečo v reprezentácii dosiahnuť, pred vlastnými fanúšikmi urobiť skvelý výsledok.

Napokon bolo ale všetko inak, krutá realita hovorí o konečnom 10. mieste a výrazne nenaplnených očakávaniach. Nás zaujíma, kto bol kapitánom tohto výberu?

Možnosti

A/ Miroslav Šatan

B/ Pavol Demitra

C/ Ľubomír Višňovský

Do súťažného formulára na konci správy zadajte písmeno odpovede, ktorú považujete za správnu.

Aktuálne výsledky zo šampionátu môžete sledovať na partnerskom portáli sport7.sk.

O čo hráte?

O jednu z troch denných cien – 1. kartón originálnych pív alebo súdok piva a šesť pohárov od spoločnosti KIKA BIER, 2. šatka buff s logom minerálnej vody Budiš a kniha z internetového kníhkupectva Bux.sk, 3. spoločenská hra Piatnik.

V deň finálového zápasu šampionátu vyžrebujeme troch majiteľov hlavnej ceny – let balónom pre dve osoby od Darujletbalonom.sk.

Čím viac správnych odpovedí pošlete, tým sú vaše šance na zisk hlavnej ceny vyššie.

Zdroj: Dnes24.sk