Tomáš Batiz Krimi

Naháňačka ako z akčného filmu: Poliak (20) cez Ružomberok unikal policajtom, FOTO z akcie!

Policajná akcia ako z akčného filmu. Príslušné hliadky polície prenasledovali medzi Ružomberkom a Dolným Kubínom vodiča z Poľska. Padli aj výstrely.

Ilustračný obrázok k článku Naháňačka ako z akčného filmu: Poliak (20) cez Ružomberok unikal policajtom, FOTO z akcie!
5
Galéria

Neznámy vodič na motorovom vozidle Mazda bol vo štvrtok 2. mája popoludní účastníkom dopravnej nehody na Orave a z miesta odišiel. Po oznámení udalosti bolo okamžite vyhlásené pátranie po vozidle, do ktorého boli zapojené všetky dostupné policajné hliadky. Informuje o tom Polícia Slovenskej republiky na svojej stránke.

Ako informujú policajti, vozidlo bolo spozorované policajnou hliadkou v smere od Dolného Kubína na Ružomberok. Vodič na výzvy na zastavenie nereagoval a nezastavil.

„Svojou arogantnou a nebezpečnou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky. Nakoľko vodič nereagoval ani na opakované výzvy na zastavenie, použili policajti na zastavenie vozidla aj donucovacie prostriedky. Následne policajti vozidlo zastavili pred obcou Hubová v okrese Ružomberok,“ konštatuje polícia.

Podľa informácí polície, vzidlo viedol 20-ročný vodič, občan Poľskej republiky. „Podrobil sa dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Policajti vodiča zadržali a osobné motorové vozidlo Mazda zaistili. Pri udalosti k zraneniu osôb nedošlo,“ dodala polícia.

V súvislosti s touto udalosťou prebieha vyšetrovanie vo veci trestného činu všeobecného ohrozenia a v súčasnej dobe sú vykonávané prvotné procesné úkony. Polícia bude nekompromisná voči vodičom, ktorí svojou bezohľadnou a arogantnou jazdou ohrozujú nielen svoj život, ale aj životy ďalších účastníkov cestnej premávky a využije všetky zákonné prostriedky, oprávnenia a sankcie na ich postihnutie. Presne tak bude postupovať aj v tomto prípade.

Takto unikal vodič policajtom. Sledujte tie priestupky
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie