Tomáš Batiz Kultúra

Posledný júnový víkend klope na dvere: Tipy na víkendové podujatia v Ružomberku

Nenechajte si ujsť redakčný výber naj podujatí, ktoré sa uskutočnia počas nadchádzajúcich voľných dní v našom meste.

Ilustračný obrázok k článku Posledný júnový víkend klope na dvere: Tipy na víkendové podujatia v Ružomberku
Zdroj: TASR

YESTERDAY

27.6. o 17:30, Kino Kultúra

Neuveriteľný príbeh neúspešného muzikanta, ktorý vyhráva jackpot v životnej lotérii. Ako sa to stane? Raz ráno sa zobudí a zistí, že nikto na svete si nepamätá legendárnu skupinu Beatles a jej piesne. Spomína si len on a to mu dáva príležitosť vytvoriť hromadu nesmrteľných hitov…

CHESSFEST 2019: MAJSTROVSTVÁ SVETA ŤAŽKO TELESNE POSTIHNUTÝCH A VOZIČKÁROV

27.6. o 17:00, Veľká dvorana

Šachový klub Ružomberok a International Physically Disabled Chess Association organizujú XIX. IPCA Majstrovstvá sveta 2019.

ŠPORTOVO – ZÁBAVNÝ DEŇ A ZAHRAJKO ZO SPIEVANKOVA

28.6. o 14:30, Klačno

Pripravených bude aj množstvo detských atrakcií (nafukovací hrad, trampolína, autíčka, maľovanie na tvár) a tešiť sa môžete aj na súťaže pre deti a dospelých, tombolu a vystúpenie Alkany.

KULTÚRNE OCHUTNÁVKY: ESTÓNSKO

28.6. o 15:00, Galéria Ľ. Fullu

Maličká krajina prekypuje nielen svojím kultúrnym bohatstvom, ale aj ďalšími prívlastkami z kategórie naj. Jedna z najmenej osídlených krajín s najväčšou továrňou na výrobu textilu v Európe do roku 1913.

RUŽOMBERSKÁ PIVNÁ CESTA

28.6. o 16:00, Ružomberok

Čaká na vás niekoľko zastavení vo vychytených podnikoch v centre mesta, množstvo rozličných pív, zábavné súťaže o hodnotné ceny a originálny spievodný program.

9 pivných zastavení Ružomberskej pivnej cesty: Kaviareň U Fullov Arena Ružomberok Déjà vu – Café Bar, Ružomberok Café Kultúra Ružomberok Official Café Bistro chez les Moustiques Burgerbar Na blbom mieste Čajovňa Relax Nové Korzo Čierny kameň – kočovný pivovar a reštaurácia

ĽUDOVÁ HUDBA MILANOVCI

28.6 o 19:00, Burges Espresso Ponorka

Tešiť sa môžete na večer plný živej ľudovej muzičky, skvelej zábavy a ešte lepších muzikantov a samozrejme fajného jedla.

KOLLÁROVCI

28.6. o 20:00, Amfiteáter Pažite v Liptovských Sliačoch

Kollárovci svojim hudobným umením zabávajú a rozveseľujú už mnoho rokov poslucháčov doma i za hranicami Slovenska. Ich živá hudba, temperamentný spev a humorné slovo vytvárajú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá vyčarí na vašej tvári úsmev, nadšenie a dobrú náladu.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie