Prvý RužombeRockový pivný festival v Hrabove

Túto sobotu (20.08.2016) čaká v Hrabove všetkých milovníkov zlatistého moku premiérový ročník pivného festivalu. Ochutnať budete môcť 70 druhov piva.

Ivana Milanová
Ilustračný obrázok k článku Prvý RužombeRockový pivný festival v Hrabove
Zdroj: Informačné centrum Ružomberok

Pivovar FAXE a MALINô BRDO Vás pozývajú na 1. ročník RUŽOMBEROCKOVÉHO pivného festivalu. Tešiť sa môžete na tombolu, súťaže a viac ako 70 druhov piva. O kultúrny program sa postarajú HELENINÉ OČI či ARZÉN.

Dátum a čas: Sobota 20. 08. 2016 o 13:00 hod.

Miesto: Hrabovo pri Ružomberku (parkovisko, pod lanovkou)

Vstupné: 4,00€

Účinkujú: Arzén, Heľenine oči, Cocotiers, DJ Madet, Piňazi De

Videopozvánku na podujatie nájdete tu.

Skupina Arzén je na slovenskej hudobnej scéne už dve desaťročia a v roku 2008 oslávila svoje 25. narodeniny. Korene skupiny siahajú do polovice 80. rokov minulého storočia, pričom začínala ako heavymetalové zoskupenie. Od tej doby sa veľa zmenilo, kapela prešla mnohými personálnymi zmenami, ale poctivé jadro a rockový zvuk ostali skupine dodnes.

Kapela Helenine oči začala hrať v roku 2003, kedy úspešne absolvovala súťaž Stropkovská hudobná liga, ktorú prekvapivo vyhrala. Momentálne vystupuje v zložení: Lynch (spev), Kubo (sólová gitara), Alfo (sólová gitara, spev), Bizón (basa) a Skippy (bicie, spev, gitara). Novinármi je štýl, ktorý kapela hrá, označovaný za alternatívny folk-punk s prvkami metalu a ska. Kapela sa skôr stotožňuje so žánrom eskimo folk-punk.

Čítajte tiež:

Ružomberčanka (42) chcela skočiť pod vlak

Boj o titul najkrajšieho mesta: Na akej priečke visí Ružomberok?

Zdroj: Informačné centrum Ružomberok

Odporúčame