Tomáš Batiz Futbal

Ružomberčania na sústredení v Česku: Ako sa im darilo v prípravnom zápase?

Ružomberčania majú za sebou ďalší prípravný zápas. Ako sa im darilo proti Sigme Olomouc?

Ilustračný obrázok k článku Ružomberčania na sústredení v Česku: Ako sa im darilo v prípravnom zápase?
Zdroj: MFK Ružomberok

Liptáci odohrali svoje tretie prípravné stretnutie počas sústredenia v Česku, keď si v Olomouci zmerali sily s domácim tímom SK Sigma Olomouc.

Ružomberčania mali zlý záver prvého polčasu. Najskôr v 43. minúte skóroval Surzyn, vzápätí prekonal Macík aj Texl. V úvode druhého dejstva mali domáci možnosť navýšiť svoje vedenie z pokutového kopu, lenže strelu Yunisa zlikvidoval Macík. Skóre zápasu sa menilo v záverečných minútach, po tom ako Qose prekonal Buctu.

MFK Ružomberok odohrá najbližší prípravný zápas v utorok 10. júla 2018 o 11:00 v športovom centre Kovona, kde si zmeria sily s domácou Karvinou.