Ružomberok sa s Danielom nedohodol: Zaradil ho na transferovú listinu

Vedenie fortunaligového klubu MFK Ružomberok sa nedohodlo s Erikom Danielom na predĺžení kontraktu a zaradilo ho na transferovú listinu.

Tomáš Batiz
Ilustračný obrázok k článku Ružomberok sa s Danielom nedohodol: Zaradil ho na transferovú listinu
Zdroj: TASR

Dvadsaťšesťročný stredopoliar prišiel pod Čebrať v lete 2016 a po prebiehajúcej sezóne mu vyprší súčasný kontrakt. Od záveru jesennej časti prebiehali medzi hráčom a klubom rokovania o jeho predĺžení, no neúspešne.

„Vedenie MFK Ružomberok malo enormný záujem naďalej využívať služby skúseného stredopoliara. Keďže Erikovi Danielovi sa v lete skončí zmluva, dostal od predstaviteľov klubu veľmi lukratívnu ponuku na ďalšie pôsobenie v centre dolného Liptova,“ uvádza sa na oficiálnej klubovej stránke.

Nakoľko sa Erik Daniel rozhodol nepredĺžiť kontrakt a od leta neplánuje pokračovať v Ružomberku. „Jeho názor musíme rešpektovať a z tohto dôvodu bol zaradený na transferovú listinu a nebude sa ďalej pripravovať s A-mužstvom. Do mužstva je potrebné čo najskôr zapracovať adekvátnu náhradu a tak budeme hľadať možné doplnenie kádra podobným typom hráča ako bol Erik Daniel,“ dodáva vedenie klubu.

Zdroj: TASR