Futbal

Slovnaft Cup: Šokujúce vypadnutie MFK u treťoligistu v Kremničke

Púť v domácom pohári prekvapivo rýchlo ukončili futbalisti MFK Ružomberok. Zverenci trénera Ladislava Šimča prehrali na pôde účastníka III. ligy Stred TJ ŠK Kremnička 0:1, keď sa o jediný a zároveň postupový gól domácich v zápase postaral v 72. minúte Adam Sámel.

Ilustračný obrázok k článku Slovnaft Cup: Šokujúce vypadnutie MFK u treťoligistu v Kremničke

TJ ŠK Kremnička – MFK Ružomberok 1:0 (0:0)

Gól: 72. Sámel

MFK Ružomberok: Lešňovský – Ondrek (46. Vaniš), Práznovský, Bartoš, A. Lovás – Gerát (60. Vavrík), M. Nagy – Turčák, Ferenčík, Mário Almaský (46. L. Lupták) – Zreľák

Do 3. kola Slovenského pohára – Slovnaft Cupu 2014/2015 postúpili futbalisti Spartaka Trnava. V stredajšom súboji 2. kola zvíťazili na pôde FK-34 Brusno-Ondrej 2:1, keď sa o víťazný gól postaral v 77. minúte Tomáš Egert. Do ďalšej fázy postúpili aj futbalisti MFK Košice po jednoznačnom triumfe nad MŠK Námestovo v pomere 4:0, rovnaké víťazstvo dosiahol AS Trenčín v Strážskom. V 3. kole si zahrá aj Podbrezová, ktorá zdolala Vyšné Opátske 1:0.