TOP 5 ČLÁNKOV TÝŽDŇA: prehľad toho najčítanejšieho z Ružomberka

Máme za sebou ďalších sedem dní a v ich priebehu sme priniesli viacero zaujímavých tém z nášho mesta. V posledný deň ponúkame prehľad najklikanejších článkov.

Ivana Milanová

1. Sympaťák z Likavky

O súťaž Miss&Mister Infinity Beauty mali záujem chlapci z celého Slovenska, dokonca aj susedných Čiech. Do finále sa však dostala len desiatka šťastlivcov a medzi nimi aj sympatický Martin (33).

Desiatka finalistov v prestížnej súťaži je už známa. Medzi nimi aj tento sympaťák z Ružomberka, FOTO

2. Ďalšie mesto v iniciatíve

Rekonštrukcia diaľnice v okolí Ružomberka je už niekoľko mesiacov pozastavená. Radnica mesta Liptovský Mikuláš sa rozhodla vstúpiť do združenia, ktoré by revitalizáciu diaľnice malo podporiť.

Tlak na prepojenie regiónu diaľnicou: Do bojovov vstupuje aj Mikuláš

3. Opäť si na nás posvietili

V strede týždňa ste mohli na našich cestách stretnúť zvýšený počet policajtov. Mohla za to ohlásená kontrola v ružomberskom okrese. Jazdite vždy bezpečne a zodpovedne.

Policajná kontrola v našom okrese: Aby vás neprekvapil tento dátum!

4. Vyplňte si voľný čas!

Naša redakcia ponúka výber z podujatí, ktoré sa chystajú počas víkendu v Ružomberku a okolí, každý týždeň v piatok. Nech sa páči nahliadnite a vyberte si.

TIPY na VÍKEND: čo ponúkne Ružomberčanom prvý aprílový víkend?

5. Týždeň hasičov

Hasiči Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Ružomberku za posledné obdobie vykonali šesť výjazdov k technickým zásahom s tri k požiarom.

Týždeň hasičov: Horiaca dodávka a aj plané poplachy

Zdroj: ruzomberok.dnes24.sk