Tomáš Batiz Kultúra

Víkendové podujatia v Ružomberku: Nakuknite, čo sa dá zažiť počas voľných dní

Aké podujatia aktuálneho víkendu radíme zažiť v našom meste? Pozrite si to pekne v jednej kocke.

Ilustračný obrázok k článku Víkendové podujatia v Ružomberku: Nakuknite, čo sa dá zažiť počas voľných dní
Zdroj: TASR

MAGIC SAXOPHONES

15.6 o 21:00, Arena Ružomberok

Arena vás pozýva na vystúpenie skupiny Magic Saxophones.

BICYKLOM PO STOPÁCH SNP

15.6 o 10:00, CykloKorytnačka

Mesto Ružomberok, Slovenský zväz protifašistických bojovníkov Ružomberok a Klub vojenskej histórie Ostrô vás pri príležitosti 75. výročia Slovenského národného povstania pozývajú na športovo – kultúrnu akciu s názvom Bicyklom po stopách SNP.

BEŠEŇOVÁ FASHION OPENING 2019

15.6 o 20:00, Bešeňová

Nenechajte si ujsť exkluzívnu medzinárodnú módnu prehliadku na jedinečnom móle nad vodou. Už tretí ročník sa bude niesť v duchu filmového večera, počas ktorého sa predstavia módni návrhári ako Nicollas Berenique, Eva Vontorová, Kinga Krool, Ida Sandor & Helmst design versus Nela Slováková a Noemi Braz. Samozrejme nebude chýbať ani kolekcia plaviek a dokonca navrhnutá exkluzívne pre Vodný park Bešeňová.

III. CITY RUN MONDI SCP

15.6 o 09:30, Park Š. N. Hýroša

Príďte si zabehať pre dobrú vec, každý kilometer sa počíta. Mondi SCP a.s. prispeje za každý odbehnutý kilometer 1,00€. Vyzbierané prostriedky budú použité na podporu pohybových aktivít počas letných prázdnin a školského roka v športovom areáli ZŠ Zarevúca.

XII. LÚŽŇANSKÝ BARYTÓN

15.6 o 14:00, Liptovská Lužná

Dychová hudba Lúžňanka srdečne pozýva všetkých nadšencov dychovej hudby na XII. ročník prehliadky dychových hudieb Lúžňanský barytón.

SOUND GARDEN 2019

15.6. o 11:00, Partizánska Ľupča

Srdečne vás pozývame na II. ročník jedinečného hudobného open-air festivalu na Liptove, ktorý sa bude konať v nádhernej, 300-ročnej záhrade v Partizánskej Ľup­či.

POĽOVNÍCKY DEŇ

16.6 o 15:00, Kúpele Lúčky

Obvodná poľovnícka komora a Okresná organizácia Slovenského poľovníckeho zväzu Ružomberok v spolupráci s Kúpeľmi Lúčky a.s. vás pozývajú na Poľovnícky deň.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie